Jarná Univerzita ~ Wine Fest ~ Street Food Fest ~ DJ


Jarná univerzita sa nezadržateľne blíži!

Aj tohto roku sa bude na Ekonomickej univerzite v Bratislave konať Jarná univerzita. V utorok 16.4 sa bude okolie Auly niesť v duchu vynikajúceho jedla, vína a pitia. Avšak nebude to len o gastronómii, keďže sme si pre Vás pripravili množstvo zaujímavých sprievodných aktivít.

Jarnú Univerzitu predpoludním odštartujeme slávnostným otvorením a následne až do 21. hodiny nájdete v stánkoch pokrmy, ktoré potešia všetky chuťové poháriky, najmä z oblasti tzv. streetfood. Zoznam stánkov je skutočne pestrý,môžete sa tešiť na Sabor Peruano, kde si vychutnáte tradičné pochúťky z peruánskej kuchyne, príde aj FoodCar Selaví, ktorý vo svojom štýlovom aute prinesie tradičné pokrmy v modernom prevedení, ďalej Nice Fries dokážu, že chutné hranolčeky sa dajú pripraviť aj zaujímavým spôsobom, poctivý hovädzí burger nájdete v stánku King´s beef – barbecue & burger, milovníkov sladkého a najmä amerických šišiek – donutov zasa poteší La Donuteria, GlutenFreaks, ktorého stánok taktiež na Jarnej univerzite nájdete, myslí na ľudí, ktorí vyhľadávajú bezlepkovú stravu a zároveň si radi vychutnajú burger, tortillu a iné vychytávky streetfoodu. Káva a limonády taktiež nebudú chýbať.

V poobedňajších hodinách si počas Wine festu budeš môcť dať lahodné vínko od Slovenských vinárov. Pre súťaživých návštevníkov jarnej univerzity máme pripravený kvíz o Európskej Únii, ktorý bude zameraný na blížiace sa voľby do európskeho parlamentu, kde sa dozviete veľa nových informácií. Súčasťou programu bude aj cestovateľské kino, ktoré už v uplynulých týždňoch prilákalo na Ekonomickú univerzitu viacero významných hostí v oblasti cestovania a priniesli viaceré prednášky o spoznávaní jednotlivých štátov celého sveta. Tentokrát nás navštívi cestovateľ Michal Foltýn, ktorý na YouTube prináša vlogy z krajín celého sveta a určite to bude opäť zaujímavé. Návštevníci, ktorí majú “túlavé topánky” si prídu na svoje, pretože nás navštívi Janka z travelhacker.me, Blogerka roka 2017 v oblasti cestovania. Tešiť sa môžeš aj na mnoho ďalšieho 🙂

Celé podujatie pre Vás organizuje Študentský parlament Obchodnej fakulty spolu s Obchodnou fakultou Ekonomickej univerzity v Bratislave a s klubmi.  a náš stánok  počas akcie bude taktiež k dispozícii. Budete mať príležitosť nás lepšie spoznať, pre budúcich prvákov radi poskytneme informácie o možnostiach štúdia na našej škole, prípadne sa k nám pridať do tímu, čo by nás potešilo alebo sa s nami len tak porozprávať 🙂

Podujatie ukončíme večerom s DJ-om, ktorá sľubuje príjemnú bodku za Jarnou univerzitou. Myslíme, že každý si príde na svoje a utorok 16.4 na Ekonomickej univerzite bude rozhodne príjemne strávený čas.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *